Wentylacje

Firma THERMOKOMFORT świadczy pełen zakres usług w zakresie wentylacji przeznaczonej dla inwestora prywatnego, a także komercyjnej, produkcji. Wykonujemy instalacje wentylacji grawitacyjnej oraz mechanicznej na halach magazynowych i obiektach przemysłowych, by zwiększyć komfort pracy i ograniczyć zanieczyszczenie powietrza.

Zadbamy o prawidłowy przepływ powietrza w domu i w firmie. Instalujemy rekuperatory i centrale wentylacyjne, zarówno mechaniczne (nawiewne, wyciągowe ogólne), nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła, jak i grawitacyjne. Wykonujemy instalacje wentylacji grawitacyjnej oraz mechanicznej. Montujemy centrale wentylacyjne dachowe VBW nawiewno-wywiewne z nagrzewnicą wodną i krzyżowym wymiennikiem do odzysku ciepła. W zakresie instalacji wentylacyjnych grawitacyjnych wykonujemy również montaż wywietrzaków cylindrycznych i nasad dachowych (typu turbowent). Realizujemy wentylacje wyciągowe: ogólne, które mają zastosowanie w biurach, sanitarne, przemysłowe, czy w gastronomii i laboratoriach.

Nasza oferta to:

Uprawnienia i zdobyte certyfikaty

Firma posiada niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykonywanie napraw, przeglądów urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy chłodniczych. Zwracamy szczególną uwagę na energooszczędność pracy naszych instalacji. Proponujemy systemy niezawodne o najwyższych współczynnikach sprawności i jakości. Monitorujemy na bieżąco przepisy i nowości na rynku branżowym. Wdrażamy innowacyjne systemy pracy, szkolimy naszych pracowników, by jak najlepiej realizować powierzone nam prace. Oferujemy także wsparcie techniczne po gwarancyjne.

Kompleksowe rozwiązania od projektu do montażu

Stawiamy na idealnie dopasowane rozwiązania i technologie pod konkretnego inwestora, o wskazanych przez niego parametrach. Realizacje wykonujemy kompleksowo – od szczegółowej analizy oczekiwań i specyfiki branży, z uwzględnieniem jak najniższych kosztów eksploatacyjnych i energetycznych, przez przygotowanie indywidualnego projektu, aż po montaż wraz z instalacją i elektronicznymi sterownikami.

Świadczymy również usługi doradztwa – wspólnie z klientem dobierzemy optymalne urządzenia i systemy, które w jego przypadku sprawdzą się najlepiej.

Zapraszamy do współpracy