Klimatyzacje

Firma THERMOKOMFORT świadczy pełen zakres usług w zakresie klimatyzacji przeznaczonej dla inwestora prywatnego: domy, mieszkania, a także komercyjnej na potrzeby produkcji. Klimatyzacja przeznaczona dla obiektów o niewielkiej powierzchni, a także dla budynków o większej powierzchni z systemem obsługi wielu jednostek wewnętrznych. Oferujemy klimatyzatory typu split i multisplit: sufitowe, naścienne, przypodłogowe, kasetonowe czy kanałowe – ukrytych czy wyeksponowanych jako część wnętrza. Szybki serwis oraz naprawę urządzeń, oraz wydłużone gwarancje. Instalujemy funkcjonalne urządzenia wysokiej jakości, które nie tylko zapewnią bezawaryjne działanie, ale także dzielimy się doświadczeniem w konfigurowaniu klimatyzacji w zakresie specyficznych parametrów. Odpowiedniej wilgotności czy temperatury istotnej podczas eksploatacji sprzętu elektronicznego. Wdrażamy technologię klimatyzacji bezpośredniego odparowania, ultradźwiękowe nawilżanie powietrza, freecooling z obiegiem wodnego roztworu glikolu, agregaty wody lodowej. Przeprowadzamy także naprawę i modernizację systemów sterowania urządzeń klimatyzacyjnych. Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż systemów klimatyzacji w domach i w przedsiębiorstwach.

Uprawnienia i zdobyte certyfikaty

Firma posiada niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykonywanie napraw, przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła i instalacji sprężonego powietrza. Zwracamy szczególną uwagę na energooszczędność pracy naszych instalacji. Proponujemy systemy niezawodne o najwyższych współczynnikach sprawności i jakości. THERMOKOMFORT jest autoryzowanym przedstawicielem firm: LG, GREE i Mitsubishi. Monitorujemy na bieżąco przepisy i nowości na rynku branżowym. Wdrażamy innowacyjne systemy pracy, szkolimy naszych pracowników, by jak najlepiej realizować powierzone nam prace. Oferujemy także wsparcie techniczne po gwarancyjne.

Kompleksowe rozwiązania. Od projektu do montażu klimatyzacji precyzyjnej pod konkretne potrzeby inwestora

Stawiamy na idealnie dopasowane rozwiązania i technologie pod konkretnego inwestora, o wskazanych przez niego parametrach. Realizacje wykonujemy kompleksowo – od szczegółowej analizy oczekiwań i specyfiki branży, z uwzględnieniem jak najniższych kosztów eksploatacyjnych i energetycznych, przez przygotowanie indywidualnego projektu, aż po montaż wraz z instalacją i elektronicznymi sterownikami.

Świadczymy również usługi doradztwa – wspólnie z klientem dobierzemy optymalne urządzenia i systemy, które w jego przypadku sprawdzą się najlepiej.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z nasza szeroką ofertą: