Chłodnictwo

Firma THERMOKOMFORT świadczy pełen zakres usług w zakresie chłodzenia, montażu i serwisu urządzeń chłodniczych. Oferujemy serwis oraz naprawę agregatów chłodniczych i mroźniczych, montaż komór chłodniczych i mroźniczych, regałów i lad chłodniczych. Oferujemy funkcjonalne urządzenia wysokiej jakości, które nie tylko zapewnią sprawne działanie, ale także zostaną estetycznie wykonane. Przeprowadzamy również naprawę i modernizację systemów sterowania urządzeń chłodniczych. Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż systemów odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych.

Certyfikaty

Firma posiada niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykonywanie napraw, przeglądów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Oferujemy także wsparcie w przygotowaniu stosownej karty rejestracyjnej i pomoc w procesie rejestracji urządzenia.

Dostosowujemy się do określonych potrzeb

Stawiamy na idealnie dopasowane rozwiązania i technologie pod konkretnego inwestora, budujemy komory chłodnicze oraz mroźnie o wskazanych parametrach. Realizacje wykonujemy kompleksowo – od szczegółowej analizy oczekiwań i specyfiki branży, z uwzględnieniem jak najniższych kosztów eksploatacyjnych i energetycznych, przez przygotowanie indywidualnego projektu, aż po montaż wraz z instalacją chłodniczą i elektronicznymi sterownikami.

Doradzamy i optymalizujemy

Świadczymy również usługi doradztwa – wspólnie z klientem dobierzemy optymalne urządzenia i systemy, które w jego przypadku sprawdzą się najlepiej.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z nasza szeroką ofertą: