Komfortowy klimat
w Twoim biurze i mieszkaniu.

Klimatyzacje Pogorzela
Montaż klimatyzacji dla domu i biura w Pogorzeli
Klimatyzacje, klimatyzatory, montaż, serwis

Klimatyzacja Pogorzela – klimatyzatory sprzedaż, montaż, serwis

 

Firma THERMOKOMFORT świadczy kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji przeznaczonej dla domów, mieszkania, biur. Instalujemy funkcjonalne urządzenia wysokiej jakości, które nie tylko zapewnią bezawaryjne działanie. Przeprowadzamy także naprawę i modernizację systemów sterowania urządzeń klimatyzacyjnych. Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż systemów klimatyzacji w domach i w przedsiębiorstwach na terenie Pogorzeli i w okolicy Pogorzeli.

Uprawnienia i certyfikaty na montaż i serwis klimatyzacji

Zwracamy szczególną uwagę na energooszczędność i bezpieczeństwo naszych instalacji.  Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykonywanie montażu, napraw i przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, klimatyzatorów i pomp ciepła. Proponujemy systemy niezawodne o najwyższych współczynnikach sprawności i jakości. Firma THERMOKOMFORT jest autoryzowanym przedstawicielem firm: LG, GREE i Mitsubishi. Monitorujemy na bieżąco przepisy i nowości na rynku klimatyzatorów. Prawidłowy montaż to gwarancja zachowania odpowiednich standardów instalacji, zapewnienie poprawności i bezpieczeństwa działania urządzenia. Każdy montaż wykonany jest przez osoby posiadające do tego odpowiednie uprawnienia. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania montażu oraz profesjonalizm i estetykę całej instalacji.

Kompleksowe, indywidualne rozwiązania systemu klimatyzacji

Realizujemy instalacje od projektu po montaż i dalszy serwis pogwarancyjny klimatyzacji. Stawiamy na rozwiązania idealnie dopasowane do wymogów konkretnego inwestora, i skazanych przez niego parametrach. Realizacje wykonujemy kompleksowo – od szczegółowej analizy oczekiwań i specyfiki branży, z uwzględnieniem jak najniższych kosztów eksploatacyjnych i energetycznych, przez przygotowanie indywidualnego projektu, aż po montaż wraz z instalacją i elektronicznymi sterownikami. Świadczymy również usługi doradztwa – wspólnie z klientem dobierzemy optymalne urządzenia i systemy, które w jego przypadku sprawdzą się najlepiej.

Podczas montażu i serwisu klimatyzacji dbamy o porządek po skończonej pracy.

Całość robót wykonujemy wykonać zgodnie z „Warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych cz. II. Instalacje sanitarne i przemysłowe” oraz obowiązującymi przepisami bhp, p.poż. jak również z wymaganiami dostawców urządzeń i materiałów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne po gwarancyjne na montowane klimatyzacje.  Na wszystkie kupione u nas urządzenia dajemy gwarancję. min 3 lub 5-letnią, z możliwością przedłużenia.

Firma Thermokomfort oferuje systemy klimatyzacji wiodących producentów klimatyzacji na świecie. Podczas wyboru klimatyzacji zalecamy zwrócić uwagę na gwarancję i wsparcie techniczne producenta na rynku – czy istnieje łatwy dostęp do części zamiennych. Poniżej znajdą Państwo katalogi i cenniki światowych marek urządzeń i systemów klimatyzacyjnych.